magazynier|do 27,6 zł/godz. brutto+dodatek 5 zł/godz.brutto

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 14 Luty, 2023  11:53

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

"To ostatnie dni rekrutacji do pracy w centrum logistyki e-commerce Amazon w Łodzi Górnej.
Pracując w zespole Randstad zarabiasz na start do 27,6 zł/godz. brutto*. Dodatkowo tylko teraz otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w wysokości 5zł/godz. brutto**."

Uwaga! Nie wymagamy CV lub doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
- do 27,6 zł/godz. brutto* + dodatek 5 zł/godz. brutto**
- program poleceń - polecaj znajomych do pracy, a za każde polecenie otrzymacie łącznie do 4000 zł brutto*** (brak limitu poleceń)
- dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
- pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
- umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
- bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

ZADANIA:
- praca polega na kompletowaniu paczek i rozkładaniu towaru na półkach
- centrum znajduje się dział reklamacji i zwrotów, gdzie praca polega na jakościowym sprawdzeniu towaru i podejmowaniu decyzji dotyczących jego dalszego użytkowania lub nie

OCZEKUJEMY:
- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

BRZMI CIEKAWIE? Zaaplikuj lub zadzwoń na nr +48 224 - pokaż numer telefonu - . Teraz możesz skorzystać również z naszej bezpłatnej infolinii 800 - pokaż numer telefonu -

* Godzinowa stawka wyliczona jako suma stawki bazowej i premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem . Obowiązuje od 1.12.2022 r.
**Dodatek 5 zł/godz. brutto przysługuje tylko za godziny przepracowane od 27.11 do 17.12.2022 i jest wypłacany zgodnie z regulaminem.
***szczegóły akcji promocyjnych dostępne w agencji Randstad

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w centrum logistyki Amazon w Łodzi Górnej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Brzeziny w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Magazynier

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Na Lento.pl od 28 mar 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków